» TUNING SHOW II. 2007

 

Tuning Show Blatná II. (8. – 10. 6)

Jaká byla II. Tuning Show Blatná? Extrémně horká, nabytá programem a se spoustou hezkých a rychlých aut. Program nám docela zostra odstartoval už v pátek. Někteří z vás si zahřívali gumy na ostré sprinterské klání, které bylo na programu o den později a zájem byl i o noční doprovodný program. S „majkem“ si rozuměl Mr. Phiga a o velké spoustě erotiky na všechny způsoby už radši nemluvím ;) Nespali ani kaskadéři, kteří si vychutnali svou noční show a potom zašli na drink k profi barmanům.

Po pro někoho těžkém probuzení následovala celosobotní výheň, kterou si názorně užil (a památky na ni donesl i domů) každý z nás. Ve třech drahách si to rozdávali sprinteři a tím absolutně nejrychlejším byl „Davy“ s Ultimou GTR. Na sprintech jste ale mohli vidět také vozy jako Porsche 911, Audi RS4 nebo Mitsubishi Lancer EVO IX.

Svůj prostor měli hodně zaplněný také „leštěnkáři“. V AZ pneu Tuning Cupu se sešlo na 80 nádherných vozů a ten vůbec nejhezčí porota vybírala opravdu dlouho. Nakonec se jím stal David Bielik (Nissan 100NX), ale například Karel

Josl (VW Lupo) nebo Tomáš Leba (BMW Z3), patřili také k horkým favoritům na Best of Best.

Parádní podívaná byla také na blázny na dvou kolech. Jarda Janovský, Aleš Polák a další si to tam „dávali“ tak, že z toho šel spoustě lidí i v tom vedru mráz po zádech. Opravdu bylo na co koukat. Na závěr nezbývá než poděkovat všem, kteří na tuto akcičku zavítali a pozvat je na další pokračování, které proběhne 7. – 9. 9.

!!! Chystáme podzimní sraz v termínu: 7-9.9. 2007 !!!


Proběhly zde celorepublikové soutěže: