» TUNING SHOW III.

EUROPEAN MOBILE MEDIA ASSOCIATION
Výsledky z Tuning Show III. 7-9.9.2007 ZDE

Historie.

EMMA (European Mobile Media Association) byla založena na základě myšlenky vytvořit ekvivalentní úroveň pro soutěžení v SQ (Sound Quality) a Multimedia v automobilech v Evropě a sjednotit různorodá pravidla soutěží v různých zemích světa. EMMA má své kořeny v americké IASCA, jež byla vůbec první organizací, která vypracovala pravidla pro SQ soutěže. Od té doby jsou všechna seriózně koncipovaná pravidla sestavená podle IASCA pravidel.

EMMA je hlavní organizací pro národní autohifi organizace ve světě. Je zodpovědná za každoroční školení hlavních rozhodčích, za standardní pravidla, soutěžní CD a za šíření všech důležitých informací pro SQ soutěže. Zároveň je součástí EMMA soutěží i ESPL (European Sound Pressure Level).

Poslání.

Úkolem EMMA je vést nezávislé autohifi organizace ve světě. Zadává pravidla a postupy pro konání SQ a ESPL soutěží. Hlavní úlohou EMMA je provádět skutečně férové soutěže ve všech členských zemích na stejné úrovni a podporovat růst těchto soutěží. Pozadím je každoroční pořádání mezinárodní soutěže SQ, Multimedia a ESPL.